ДПЗКУ отримала ще 259 млн гривень відшкодування ПДВ

3.02.2017
ДПЗКУ отримала ще 259 млн гривень відшкодування ПДВ

Державна продовольчо-зернова корпорація України продовжує співпрацю з Державною фіскальною службою України з питань забезпечення достовірності заявленого до відшкодування ПДВ. Завдяки проведеній спільній роботі, корпорація отримала ще 259 млн гривень відшкодованого податку на додану вартість. Про це повідомив заступник голови Правління ПАТ «ДПЗКУ» Олександр Сень.

«Протягом минулого року нами було заявлено до відшкодування  майже 1,4 млрд гривень ПДВ, з яких загалом повернуто на рахунки ДПЗКУ 563 млн гривень. Зокрема, цими днями корпорації було відшкодовано 126 млн грн. за квітень минулого року та 133 млн грн. за жовтень. Це відбулось завдяки суттєвому посиленню співпраці з ДФС в рамках проведення необхідних перевірок, виправлення виявлених недоліків та викоренення податкових ям в структурі закупівель», - зазначив Олександр Сень.

Нагадаємо, перші 60 млн гривень відшкодованого ПДВ держкорпорація отримала у жовтні минулого року, ще 244 млн гривень було повернуто у грудні.

Заступник голови Правління також наголосив, що держкорпорація прагне співпрацювати виключно з добросовісними партнерами та продовжує розширювати пряму взаємодію із сільгоспвиробниками – за минулий рік їх частка у структурі закупівель зернових сягнула 60%.

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»