У ДПЗКУ опрацьовують питання формування земельного банку

30.01.2017
У ДПЗКУ опрацьовують питання формування земельного банку

Державна продовольчо-зернова корпорація України опрацьовує питання формування земельного банку, що дозволить не тільки розвивати напрямок власного агровиробництва, а й забезпечить отримання додаткового прибутку. Про це повідомив в.о. голови Правління ПАТ «ДПЗКУ» Олександр Григорович.

«Ми оцінили ефективність цього напрямку діяльності на прикладі Великолепетиського елеватору, тому розглядаємо формування земельного банку як одне зі стратегічних завдань, у реалізації якого розраховуємо на підтримку профільного Міністерства, Держгеокадастру та інших відомств. Зараз ми визначаємось щодо того, які саме елеватори зможуть розвивати власне агровиробництво і які земельні ділянки можуть бути виділені філіям ДПЗКУ в оренду або передані у власність», - зазначив Олександр Григорович.

Нагадаємо, на даний час лише одна філія ПАТ «ДПЗКУ» - Великолепетиський елеватор – використовує у власній діяльності банк землі площею 6 тис га. За словами Олександра Григоровича, саме власне агровиробництво дозволяє елеватору утримувати лідерство у рейтингу підприємств корпорації за фінансовими показниками, адже формує 86% операційного прибутку.

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»