Завдяки ProZorro ДПЗКУ за рік заощадила більше 5 млн гривень

18.01.2017
Завдяки ProZorro ДПЗКУ за рік заощадила більше 5 млн гривень

Державна продовольчо-зернова корпорація України протягом 2016 року провела 18 процедур закупівлі товарів, робіт та послуг з використанням системи ProZorro. Про це повідомив директор департаменту розвитку ПАТ «ДПЗКУ» Юрій Крутенчук.

«Загалом у 2016 році ДПЗКУ оприлюднено оголошень щодо проведення 25 процедур закупівель товарів, робіт та послуг для потреб філій та центрального офісу на суму більше 71 млн грн. За результатами проведених аукціонів укладено 18 договорів на суму понад 52 млн грн», - зазначив він.

Юрій Крутенчук наголосив, що завдяки процедурам, проведеним в системі ProZorro, держкорпорації вдалося за рік заощадити 5,4 млн грн.

«Ми використовуємо авторизований електронний майданчик «http://zakupki.prom.ua» системи ProZorro з метою максимальної економії коштів корпорації. Крім того, завдяки цій системі ми створюємо добросовісну конкуренцію серед учасників торгів, адже відбір постачальників товарів, робіт та послуг для потреб філій та центрального офісу відбувається максимально відкрито», - додав директор департаменту.

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»