ДПЗКУ готує позов про відшкодування завданих збитків на суму у понад 26 млн гривень

13.01.2017
ДПЗКУ готує позов про відшкодування завданих збитків на суму у понад 26 млн гривень

Державна продовольчо-зернова корпорація України на системній основі провадить роботу із попередження зловживань та корупційних правопорушень, а також повернення активів корпорації, втрачених внаслідок злочинних дій недобросовісних контрагентів. Днями, слідчими Генеральної прокуратури України затримано одного з керівників фермерського господарства, який причетний до розкрадання майна держкорпорації. Про це повідомив директор департаменту економічної безпеки та фінансових ризиків ПАТ «ДПЗКУ» Олександр Ярмішко.

«Діями затриманого корпорації нанесено збитки у розмірі біля 16 млн гривень. Слідчі дії по цьому факту, ініційовані безпосередньо нашим управлінням регіонального контролю та безпеки, тривають з 2015 року. 9 січня особу, підозрювану у розкраданні коштів, затримано під час перетину державного кордону України. На даний час йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою», - розповів Олександр Ярмішко.

Він також додав, що юридичний департамент ПАТ «ДПЗКУ» готує цивільний позов до підозрюваного на суму завданих збитків, яка, з урахуванням штрафних санкцій складе понад 26 млн. грн.

Загалом, за словами Олександра Ярмішка, на сьогодні правоохоронними органами ведеться досудове розслідування за понад 150 кримінальними провадженнями за фактами нанесення шкоди ПАТ «ДПЗКУ» у 2013-2014 рр. на загальну суму у майже 690 млн. грн, ініційованими за активної участі юридичного департаменту та департаменту економічної безпеки Товариства.

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»