Розвиток ринків збуту готової продукції є пріоритетом у нашій діяльності, - Сергій Капузо

12.01.2017
Розвиток ринків збуту готової продукції є пріоритетом у нашій діяльності, - Сергій Капузо

Державна продовольчо-зернова корпорація України за 2016 рік у більше ніж 3 рази наростила обсяги експорту борошна, залишаючись лідером у рейтингу вітчизняних експортерів борошномельної продукції. Про це повідомив заступник голови правління ПАТ «ДПЗКУ» Сергій Капузо.

«У минулому році ДПЗКУ відвантажила на зовнішні ринки понад 60 тис тонн борошна. Для порівняння  - у 2015 році корпорацією було експортовано лише 18,3 тис. тонн. Маємо зростання більше ніж у 3 рази», - розповів Сергій Капузо.

За його словами, у 2016 році корпорація також утричі збільшила експорт висівок. Так, за результатами минулого року, на експорт було відвантажено більше 21 тис тонн висівок проти 7 тис тонн, експортованих у 2015 році.

«Розширення ринків збуту продукції переробки є одним з пріоритетів у нашій торгівельній діяльності. У цьому році ми плануємо розпочати поставки наших пластівців і мюслів до Китаю та третіх країн через нашого партнера – корпорацію ССЕС. Наразі ведемо роботу з розробки власної торгової марки, узгодження дизайну упаковки тощо», - додав заступник голови правління.

Як повідомлялося раніше, Державна продовольчо-зернова корпорація України на даний момент залишається лідером з експорту продукції переробки, відвантажуючи, зокрема, борошно до країн Північної Африки, Анголи, Ізраїлю, Палестини, ОАЕ, Індонезії, Кореї, Домініканської Республіки, Венесуели тощо.

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»