Привітання Олександра Григоровича з Новим роком та Різдвом Христовим

30.12.2016
Привітання Олександра Григоровича з Новим роком та Різдвом Христовим

Шановні колеги!

Добігає кінця 2016 рік – рік змін, досягнень та здобутків. Це був не простий рік, але він став для кожного з нас кроком вперед.

Завдяки ефективній командній роботі ми завершуємо рік історичним рекордом по заготівлі. Саме у цьому році корпорація піднялась на верхні щаблі серед експортерів зернових та стала лідером з експорту борошна. Ми налагодили продуктивну співпрацю з нашим стратегічним партнером – китайською корпорацією ССЕС і вже маємо перші результати такої роботи. Вперше запущена осіння форвардна програма закупівлі зернових майбутнього врожаю, погоджений перелік та черговість реалізації спільних інфраструктурних проектів. Ми щодня демонструємо, що державна компанія може бути успішною.

В новому році ми не знизимо обертів і ставимо для себе найамбітніші цілі. Віримо, що 2017 рік принесе нові великі проекти та здобутки. Ми обов’язково реалізуємо все, що запланували.

Дякуємо кожному з вас за вашу роботу і підтримку. Нехай у новому році для вас відкриються нові можливості і плани, а нові перемоги додають оптимізму і віри у власні сили. Разом у новому році ми досягнемо нових висот!

Бажаю вам і вашим рідним щастя і міцного здоров’я, здійснення усіх бажань, благополуччя та миру!

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

 

В.о. голови Правління

ПАТ "ДПЗКУ"

Олександр Григорович