ДПЗКУ та Аграрний союз України підписали Меморандум про співпрацю

22.12.2016
ДПЗКУ та Аграрний союз України підписали Меморандум про співпрацю

Сьогодні Державна продовольчо-зернова корпорація України та Громадська спілка «Аграрний союз України» підписали Меморандум про співпрацю з питань організації та координації роботи з торгівлі зерновими, олійними культурами та продуктами їх переробки.

У церемонії підписання взяли участь в.о. голови Правління ПАТ «ДПЗКУ» Олександр Григорович та Голова ГС «Аграрний союз України» Геннадій Новіков.

«Ми підписали цей документ з метою налагодження довгострокового системного та взаємовигідного співробітництва. Усі положення Меморандуму ґрунтуються на принципах сприяння захисту інтересів сільгоспвиробників. Сьогодні корпорація – не тільки впевнений гравець на зерновому ринку, а й надійний державний партнер для фермерських господарств», - зазначив Олександр Григорович.

У свою чергу Геннадій Новіков наголосив на необхідності та важливості такої взаємодії для українських аграріїв.

 «Це історична подія. Дрібні та середні сільгоспвиробники нарешті отримають підтримку держави, зокрема через доступ до розгалуженої інфраструктури елеваторних потужностей ДПЗКУ на взаємовигідних умовах. Ми вдячні за це і сподіваємось на подальшу ефективну та плідну співпрацю», - прокоментував подію Голова Аграрного Союзу України.

Як зазначається у Меморандумі, робота відбуватиметься в рамках Координаційної групи з питань співпраці, засідання якої проходитимуть раз на місяць. Також, в рамках цієї групи, можуть бути створені експертні комітети по визначених напрямках співробітництва.

 

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»