ДПЗКУ успішно завершила форвардну програму 2016 року

15.12.2016
ДПЗКУ успішно завершила форвардну програму 2016 року

Державна продовольчо-зернова корпорація України успішно завершила форвардну програму закупівель зерна врожаю 2016 року. Про це повідомила начальник відділу форвардних закупівель ПАТ «ДПЗКУ» Наталія Головань.

«В рамках цієї програми сільгоспвиробників було профінансовано на загальну суму у майже 110 млн гривень. На даний час усі зобов’язання між сторонами виконані на 100%. Дебіторська заборгованість за форвардними договорами відсутня», - зазначила Наталія Головань.

 За її словами, на даний час триває прийом документів для участі у форвардній програмі закупівлі озимини врожаю 2017 року, яка була розпочата 1 листопада, а також йде активна підготовка до другого етапу форварду – закупівлі ярих культур.

«Форвардні програми ДПЗКУ спрямовані на підтримку середніх та малих сільськогосподарських підприємств і ми раді, що наразі маємо з їх боку високу зацікавленість та розширюємо нашу пряму співпрацю», - поінформувала Наталія Головань.

Як повідомлялося раніше, ДПЗКУ отримала вже понад 40 заявок на поставку пшениці в рамках закупівлі озимих культур врожаю 2017 року.

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»