ДПЗКУ йде на рекорд по обсягах заготівлі зернових

14.12.2016
ДПЗКУ йде на рекорд по обсягах заготівлі зернових

2016/2017 МР може стати рекордним для Державної продовольчо-зернової корпорації України у заготівлі зернових. Філії держкорпорації вже заготовили 2 млн. 395 тис тонн збіжжя. Це  не тільки на 195 тис тонн більше загального минулорічного обсягу заготівлі, а й наближається до рекордного показника у 2011/2012 маркетинговому році, коли за весь рік підприємствами корпорації було заготовлено 2 млн 633 тис тонн зерна. Про це сьогодні повідомив директор департаменту елеваторної діяльності та реалізації готової продукції ПАТ «ДПЗКУ» Геннадій Гордієнко.

«На даний час ми прийняли на зберігання понад 88% від запланованого на поточний рік обсягу зерна. Завдяки ефективній та професійній роботі керівників філій вже до кінця поточного маркетингового року маємо можливість не тільки виконати річний план із заготівлі, а й встановити історичний рекорд», - вважає Геннадій Гордієнко.

Директор департаменту також зауважив, що лідерами по заготівлі зернових залишаються філії ПАТ «ДПЗКУ» Савинський елеватор – 168 тис тонн, Білоколодязький елеватор – 136 тис тонн та Старокостянтинівський елеватор – 117 тис тонн.

«До лідируючих підприємств наразі приєднався і Легендарненський елеватор, який прийняв на зберігання майже 97 тис тонн збіжжя. Ще 4 філії перевалили показник у 80 тисяч тонн», - додав Геннадій Гордієнко.

Прес-служба ПАТ "ДПЗКУ"