У ДПЗКУ завершують переоцінку активів

13.12.2016
У ДПЗКУ завершують переоцінку активів

У Державній продовольчо-зерновій корпорації України завершують роботу із визначення ринкової вартості активів компанії. Вже отримано попередні результати. Про це повідомив в.о. голови правління ПАТ «ДПЗКУ» Олександр Григорович.

«За попередніми результатами незалежної оцінки, на сьогоднішній день маємо збільшення вартості активів у більше ніж 5 разів. Так, за розрахунками експертів, справедлива вартість активів корпорації на сьогодні складає майже 4 млрд. грн. Для порівняння у 2011 році активи ДПЗКУ було оцінено у 729 млн. грн.», - розповів очільник корпорації.

За його словами, остаточні дані оцінки буде підготовлено до 20 грудня, а результати переоцінки вже до 31 грудня будуть відображені у бухгалтерському обліку.

Як повідомлялось раніше, останню переоцінку активів ДПЗКУ було проведено ще у 2011 році. З метою усунення недоліків у фінансовій звітності та відображення реальної вартості чистих активів ПАТ «ДПЗКУ», в електронній системі публічних закупівель «ProZorro» у червні цього року було проведено відкриті торги на предмет надання послуг з проведення незалежної оцінки та визначення ринкової вартості активів корпорації. Переможцем процедури публічних закупівель стала «Консалтингова компанія «Увекон», яку за результатами конкурсу було також узгоджено та затверджено Наглядовою радою Товариства.

 

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»