Заготівельні підприємства ПАТ «ДПЗКУ» завершують підготовку до приймання зерна нового врожаю

7.06.2013
Заготівельні підприємства ПАТ «ДПЗКУ» завершують підготовку до приймання зерна нового врожаю

Надання послуг з приймання, доведення до базисних кондицій, доробки,  зберігання і відвантаження зерна  –  є  одним з пріоритетних напрямів господарської діяльності ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України». З початку 2012/2013 маркетингового року на заготівельні філії ПАТ «ДПЗКУ» надійшло на зберігання від сільгоспвиробників та господарюючих суб’єктів понад 1,796 млн. тонн зерна.

За цей же період, через два портові елеватори корпорації відвантажено 1,026 млн. тонн зерна.

В поточному маркетинговому сезоні цілому ряду філій вдалося перевиконати виробничі плани з заготівлі та зберігання зерна, зокрема: Ізюмському КХП, Савинському КХП та Харківському КХП №2 (Харківська область), Сумському та Буринському елеваторам (Сумська область), Лубенському насіннєобробному заводу (Полтавська область).

З середини червня поточного року  очікується приймання зерна нового урожаю  філіями ПАТ «ДПЗКУ» Одеської, Миколаївської, Херсонської областей та в АР Крим, де аграрії першими в країні розпочинають жнива. Перед прийманням зерна нового врожаю і початком нового маркетингового року спеціалісти ПАТ «ДПЗКУ» традиційно проводять перевірку стану матеріально-технічної бази зернозберігаючих підприємств. На сьогодні уже проінспектовано елеватори в Херсонській, Миколаївській областях та АР Крим, які визнано повністю готовими до приймання зерна нового урожаю.

На думку керівників філій корпорації, перевірка матеріально-технічної бази – це необхідний і важливий етап в роботі підприємства. «Завдяки проведенню інспектування ми визначили першочергові завдання по модернізації потужностей елеватора, обладнання лабораторії, автомобільних ваг та авторозвантажувача», - відзначив директор філії «Братолюбівський елеватор», що на Херсонщині, Дмитро Чабоненко. Крім того, за його словами, на філії планується залучення інвестицій для реалізації проектів, які стосуються переробки соняшнику. Дмитро Чабоненко також зазначив: «Ми серйозно і відповідально готуємося до заготівлі нового урожаю і плануємо максимально завантажити свої потужності».

Загалом, упродовж червня 2013 року усі зерноприймальні підприємства корпорації мають завершити комплекс робіт з підготовки до надходження нового врожаю та пройти комплексне інспектування.  

                                                                                                                                                              Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»