У ДПЗКУ розпочала роботу Науково-технічна рада

12.12.2016
У ДПЗКУ розпочала роботу Науково-технічна рада

Сьогодні у Державній продовольчо-зерновій корпорації України відбулось перше засідання Науково-технічної ради, яку було створено у листопаді цього року як колегіально-дорадчий орган з метою вирішення питань, пов’язаних зокрема з технічним переоснащенням підприємств корпорації.  Про це повідомив в.о. голови Правління ПАТ «ДПЗКУ» Олександр Григорович.

«Створення Науково-технічної ради було на часі, особливо з точки зору реалізації масштабних інфраструктурних проектів, запланованих спільно з нашим стратегічним партнером – корпорацією ССЕС. Забезпечення ефективного використання коштів при модернізації вже існуючих підприємств, а також будівництві нових – одне з пріоритетних завдань новоствореного колегіального органу», - зазначив Олександр Григорович.

За його словами, Наукова-технічна рада забезпечить реалізацію єдиної наукової, інноваційної та інвестиційної політики у сфері модернізації та технічного удосконалення виробничих потужностей корпорації із впровадженням найкращих наукових практик та досягнень у діяльності філій.  До складу Ради, окрім фахівців ДПЗКУ, увійшли науковці з профільних вищих навчальних закладів України – Ігор Гапонюк,  доктор технічних наук, професор Національного університету харчових технологій та Георгій Станкевич – доктор технічних наук, професор Одеської національної академії харчових технологій.  Засідання Науково-технічної ради відбуватимуться щонайменше 1 раз на місяць.

 

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»