Керівний склад філій ДПЗКУ оновлений на 33%

8.12.2016
Керівний склад філій ДПЗКУ оновлений на 33%

Державна продовольчо-зернова корпорація України продовжує реалізовувати нову кадрову стратегію, формуючи ефективну команду професіоналів. Проведено відкриті кадрові конкурси, за результатами яких на третину оновлено керівний склад філій. Про це заявив директор адміністративного департаменту ПАТ «ДПЗКУ» Андрій Видай під час виступу на ІІ Аграрному форумі Директорів з персоналу.

«Кадрова комісія ДПЗКУ, до складу якої входять керівники структурних підрозділів, аналізує результати роботи керівників філій та надає пропозиції стосовно продовження дії укладених з ними контрактів. На даний час, за результатами засідань Кадрової комісії, ми підписали контракти з 18-ма новими керівниками філій», - зазначив він.

За словами директора департаменту, оголошення про пошук кандидатів  розміщені на всіх  основних сайтах з працевлаштування та на сайті корпорації, також налагоджена взаємодія з найбільшими рекрутинговими агенціями в Україні.

«Сьогодні усі бажаючі можуть запропонувати свою кандидатуру, пройти ряд співбесід та презентувати стратегічний план  розвитку філії, яку бажають очолити. Прозорість та відкритість – це одні з тих цінностей, які ми активно впроваджуємо в життя», - поінформував Андрій Видай.

Він також додав, що наразі кадрова комісія заслуховує кандидатів для формування кадрового резерву корпорації.

Прес-служба ПАТ "ДПЗКУ"