Форвардна програма ДПЗКУ набирає обертів

5.12.2016
Форвардна програма ДПЗКУ набирає обертів

Форвардна програма Державної продовольчо-зернової корпорації України, розпочата 1 листопада 2016 року, набирає обертів. Так, корпорація вже отримала більше 40 заявок на поставку понад 35 тисяч тонн пшениці в рамках закупівлі озимих культур майбутнього врожаю. Про це повідомила начальник відділу форвардних закупівель ПАТ «ДПЗКУ» Наталія Головань. 

За її словами, наразі фахівцями ДПЗКУ та експертами страхових компаній  здійснюється огляд посівів в регіонах, де погодні умови дозволяють це зробити. З тими, хто вже пройшов оцінку, укладаються відповідні договори.

 «Ми розпочали форвардну програму закупівлі зернових восени, аби дати можливість аграріям отримати заздалегідь обігові кошти для проведення весняно-польових робіт та своєчасно розпочати весняну форвардну програму. Раді, що маємо сьогодні високу зацікавленість з боку сільгоспвиробників до даної програми та очікуємо її успішної реалізації», - додала Наталія Головань.

Як повідомлялось раніше, корпорація планує закуповувати як озимі, так і ярі зернові культури врожаю 2017 року. Загалом держкорпорація планує закупити до 200 тисяч тонн продовольчої та фуражної пшениці, 200 тисяч тонн кукурудзи та до 150 тисяч тонн ячменю і сої.  На авансування сільгоспвиробників в рамках форвардної програми планується направити понад 1 млрд. грн.

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»