ДПЗКУ за сприяння НАБУ повернула десятки мільйонів гривень дебіторської заборгованості

2.12.2016
ДПЗКУ за сприяння НАБУ повернула десятки мільйонів гривень дебіторської заборгованості

На рахунки Державної продовольчо-зернової корпорації України повернуто близько 240 млн гривень дебіторської заборгованості. Про це повідомив директор департаменту економічної безпеки та фінансових ризиків ПАТ «ДПЗКУ» Олександр Ярмішко.

«ДПЗКУ продовжує співпрацю з правоохоронними органами з питань повернення дебіторської заборгованості та протидії корупції. Окрема подяка Національному антикорупційному бюро України за сприяння у вирішенні цих питань, адже завдяки ґрунтовній роботі детективів НАБУ на рахунки держкорпорації було повернуто близько 70 млн гривень», - зазначив він.

Олександр Ярмішко наголосив, що робота з повернення дебіторської заборгованості попередніх періодів на рахунки ДПЗКУ проводиться на постійній основі.

Як зазначив директор департаменту, за ініціативою керівництва корпорації правоохоронними органами наразі розслідується 143 кримінальних впровадження, з яких 5 – за зверненнями корпорації до Служби безпеки України, 2 – Національного антикорупційного бюро України, 116 – Національної поліції, 16 – за зверненнями до Генеральної прокуратури та 4 – до Державної фіскальної служби. 

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»