Портові елеватори ДПЗКУ отримали нагороди як кращі зернові термінали України

30.11.2016
Портові елеватори ДПЗКУ отримали нагороди як кращі зернові термінали України

За підсумками Національного морського рейтингу України, філія ДПЗКУ «Миколаївський портовий елеватор» зайняла друге місце за темпами зростання обсягів перероблених хлібних вантажів. Про це повідомив директор департаменту елеваторної діяльності та реалізації готової продукції ПАТ «ДПЗКУ» Геннадій Гордієнко.

«Як зазначається у рейтингу, протягом 2015/2016 маркетингового року філією перевалено понад 633 тис тонн. За друге місце у номінації Миколаївський портовий елеватор отримав пам’ятний знак «Темпи зростання»», - зазначив він.

Директор департаменту також зауважив, що філія ДПЗКУ «Одеський зерновий термінал» увійшла до десятки лідерів з перевалки зернових, переваливши 1 млн 640 тис тонн за минулий маркетинговий рік.

«Також ОЗТ потрапив до п’ятірки найкращих за темпами зростання обсягів перевалки зернових вантажів за результатами 2015/2016 МР», - додав Геннадій Гордієнко. 

За його підсумки роботи зернових терміналів в морських портах України за 2015/2016 маркетинговий рік були підведені в рамках ІІ Міжнародної конференції  «Зернові термінали: нові проекти, обладнання і технології», яка відбулась минулого тижня у м. Одеса.

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»