Привітання в.о. голови Правління ПАТ "ДПЗКУ" Олександра Григоровича з Днем працівників сільського господарства

18.11.2016
Привітання в.о. голови Правління ПАТ

Шановні  колеги!

Вітаю вас з Днем працівників сільського господарства!

Сільськогосподарська галузь для України завжди була однією з пріоритетних сфер розвитку як зовнішньої, так і внутрішньої економіки країни, а її сталий розвиток – запорука продовольчої безпеки нашої держави та благополуччя громадян.

За роки незалежності Україна утвердилась у світі як сильна аграрна держава. І сьогодні ми здатні забезпечити не лише власні продовольчі потреби, а робимо вагомий внесок у забезпечення продовольством населення усього світу, експортуючи наше зерно та борошно до багатьох країн.

Сьогодні я із задоволенням вітаю з професійним святом усіх, хто пов’язує свою трудову діяльність з обробкою землі, збиранням, заготівлею, переробкою та реалізацією зернових.

Вітаю усіх працівників корпорації, які щоденно співпрацюють з  сільгоспвиробниками, підтримують їх і гарантують, що результати їхньої праці знайдуть кінцевого споживача і отримають гідну оцінку своєї роботи і гарний фінансовий результат.

Завдяки наполегливій і відданій роботі кожного з вас, Державна продовольчо-зернова корпорація України стала лідером з експорту зернових та готової продукції. Ми маємо і надалі утримувати позиції лідера у загальноукраїнських експортних поставках зерна та продукції переробки. Адже ми – обличчя України на світовому ринку зернових!

Ми маємо довести усім, що державна компанія може бути успішною та  прибутковою, а управління нею - ефективним!

Щиро бажаю кожному з вас міцного здоров’я, невичерпної енергії та натхнення для нових звершень! Злагоди і тепла вам і вашим родинам!

 

 

Зі святом!

 

О.Григорович

В.о. голови правління

ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України»