ДПЗКУ: енергоефективність в дії

17.11.2016
ДПЗКУ: енергоефективність в дії

Державна продовольчо-зернова корпорація України активно впроваджує проекти із енергоефективності на власних елеваторних потужностях. Про це повідомив директор департаменту розвитку філій ПАТ «ДПЗКУ» Юрій Крутенчук.

«Ми працюємо над забезпеченням ефективної діяльності наших виробничих підрозділів, а тому приділяємо значну увагу можливостям застосування альтернативних джерел енергії. Так, цього тижня для філії «Стрийський КХП №2» було придбано твердопаливний котел, який використовуватиметься для опалення адмінбудинку та побутових приміщень, що дозволить  повністю відмовитися від використання природного газу. Нове обладнання буде встановлено протягом 10 днів», - зазначив директор департаменту.

За його словами,  використання обладнання, яке працюватиме на альтернативному виді палива, дозволить філії заощаджувати понад 11 тисяч грн щомісяця.

«Корпорація має успішний досвід із забезпечення енергоефективності і на інших підприємствах, що входять до її складу. Наприклад, Ізюмський КХП вже протягом двох років експлуатує модернізований котел ДКВР для забезпечення технологічних цілей та опалення. Фактична економія від його застосування складає близько 2,5 млн грн. на рік», - поінформував Юрій Крутенчук.

Окрім того, у поточному році на філії ДПЗКУ «Савинський елеватор»  було проведено роботи з переведення твердопаливного котла з вугілля на зерновідходи. Також вже встановлені твердопаливні котли на філії «Черняхівський елеватор», а до кінця року таке обладнання з’явиться і на Львівському КХП.

«Роботи із впровадження проектів з енергоефективності на наших підприємствах буде продовжено і у наступному році. Це пріоритет в нашій роботі!», - додав Юрій Крутенчук.

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»