ДПЗКУ утримує лідерство в експорті борошна

15.11.2016
ДПЗКУ утримує лідерство в експорті борошна

Державна продовольчо-зернова корпорація України залишається лідером з експорту борошномельної продукції. Так, за 4 місяці 2016/2017 маркетингового року ДПЗКУ експортувала 20,6 тисяч тонн борошна. Про це повідомив директор департаменту елеваторної діяльності та реалізації готової продукції ПАТ «ДПЗКУ» Геннадій Гордієнко.

«У жовтні ми експортували 5,5 тисяч тонн борошна, вже традиційно посівши перше місце серед вітчизняних експортерів борошномельної продукції. Наразі частка ДПЗКУ в експорті українського борошна становить більше 16%, що майже у 2 рази перевищує аналогічний показник минулого року», - зазначив він.

Геннадій Гордієнко додав, що держкорпорація активно працює над забезпеченням попиту на власну продукцію переробки на зовнішніх ринках.

Нагадаємо, за підсумками першого кварталу 2016/2017 маркетингового року ДПЗКУ в черговий раз стала лідером у експорті українського борошна, покращивши результати липня - серпня. На даний час ДПЗКУ експортує борошно до країн Північної Африки, Анголи, Лівану, ОАЕ, Індонезії, Кореї, Домініканської Республіки, Венесуели тощо. Як повідомлялось раніше, за результатами 2015/16 МР частка ДПЗКУ у виробництві борошна в Україні склала 13%.

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»