ДПЗКУ отримала перші 60 млн грн. відшкодування ПДВ

4.11.2016
ДПЗКУ отримала перші 60 млн грн. відшкодування ПДВ

Державна продовольчо-зернова корпорація України активно співпрацює з Державною фіскальною службою з питань перевірок достовірності заявленого до відшкодування ПДВ. За результатами проведеної роботи, у жовтні корпорація нарешті отримала перші 60,164 млн. грн відшкодованого податку на додану вартість. Про це повідомив заступник голови правління ПАТ «ДПЗКУ» Олександр Сень. 

«Наразі ми посилили співпрацю з ДФС з проведення необхідних перевірок і виправлення недоліків, виявлених під час них. Та враховуючи, що філії ДПЗКУ є майже в кожному регіоні України і тільки в цьому році закупляли зернові більше ніж у 1300 контрагентів, проведення перевірки податковими органами потребує значних зусиль і часу. На сьогодні компанії відшкодовано понад  60 млн гривень, проте є підстави очікувати, що результати зустрічних перевірок дадуть можливість найближчим часом отримати більшу частину заявленого до відшкодування ПДВ», - зазначив заступник голови правління.

За його словами, корпорація принципово націлена на забезпечення роботи лише з тими партнерами, які працюють прозоро з чітким дотриманням вимог чинного законодавства. Поряд з цим ДПЗКУ значно збільшила обсяги закупівель зерна безпосередньо у сільгоспвиробників, доля яких у закупівлях корпорації  за рік зросла з 21 до 50%.

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»