ДПЗКУ утримує позицію лідера за експортом українського борошна

20.10.2016
ДПЗКУ утримує позицію лідера за експортом українського борошна

На виконання завдань Уряду Державна продовольчо-зернова корпорація України продовжує розвивати експорт готової продукції, зокрема українського борошна. Так, у 1 кварталі поточного маркетингового року ДПЗКУ вже експортувала 15,1 тис тонн борошна, що на 6,4 тис тонн більше, ніж за аналогічний період 2015/2016 МР. Про це повідомив директор департаменту елеваторної діяльності та реалізації готової продукції ПАТ «ДПЗКУ» Геннадій Гордієнко.

«Забезпечення попиту на нашу борошномельну продукцію – одне з першочергових завдань для корпорації. На сьогодні нам вдалося збільшити власну частку на цьому ринку до 11,6%. Відповідно, експорт борошна зріс майже у два рази порівняно з минулим роком», - зазначив очільник департаменту.

Нагадаємо, на даний час ДПЗКУ експортує борошно до країн Північної Африки, Анголи, Лівану, ОАЕ, Індонезії, Кореї, Домініканської Республіки, Венесуели тощо.

Як повідомлялось раніше, за результатами 2015/16 МР частка ДПЗКУ у виробництві борошна в Україні склала 13%. На даний час корпорація займає друге місце за обсягами виробництва серед українських борошномельних підприємств. Крім того, за результатами липня - серпня 2016/17 маркетингового року, ДПЗКУ стала лідером за експортом борошна з України. 

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»