У ДПЗКУ автоматизували процедуру вибору ставок на перевезення зерна залізничним транспортом

11.10.2016
У ДПЗКУ автоматизували процедуру вибору ставок на перевезення зерна залізничним транспортом

Порядок вибору ставок на перевезення зерна залізничним транспортом відтепер обирає автоматизована система – «Система вибору ставок», а для усіх експедиторів працюють єдині правила подачі пропозицій. 

З вересня поточного року Державна продовольчо-зернова корпорація України запустила у промислову експлуатацію автоматизовану систему вибору ставок. Система, яка  самостійно акумулює дані експедиторів щодо вартості послуг і обирає найнижчу ціну, була розроблена ІТ підрозділом корпорації і протягом серпня працювала в тестовому режимі.

Автоматизація та систематизація процесу отримання, вибору та затвердження ставок на залізничні перевезення дає можливість одержувати оптимальні пропозиції на транспортно-експедиторські послуги при перевезенні зерна залізничним транспортом, скорочувати час опрацювання отриманих пропозицій та автоматизувати затвердження тарифів.

Оскільки запроваджена система продемонструвала реальну ефективність, у ДПЗКУ планують найближчим часом розробити аналогічний сервіс для відбору автомобільних перевізників та інших логістичних послуг.

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»