Олександр Григорович призначений в.о. голови правління ПАТ «ДПЗКУ»

7.10.2016
Олександр Григорович призначений в.о. голови правління ПАТ «ДПЗКУ»

Обов’язки голови правління публічного акціонерного товариства «Державна продовольчо-зернова корпорація України» покладено на Олександра Григоровича. Про це йдеться у відповідному розпорядженні Кабінету Міністрів України від 5 жовтня 2016 року № 712-р.

Сьогодні Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий офіційно представив колективу корпорації  Олександра Григоровича як новопризначеного в.о. голови правління ПАТ «ДПЗКУ».

«Державна продовольчо-зернова корпорація України сьогодні ефективно функціонує і демонструє непогані результати діяльності, займаючи вагому позицію на ринку. Але все одно залишається багато викликів, які тягнуться з минулого корпорації і не дають їй повноцінно рухатися вперед. І зараз ми готові розпочати новий етап розвитку. Саме тому рішенням Кабінету Міністрів України і моїм особистим рішенням було призначити керівником людину, яка безпосередньо працювала в команді – Олександра Григоровича. Найближчим часом Олександр Іванович презентує своє бачення щодо подальшого розвитку компанії з кількох ключових кроків», - зазначив Тарас Кутовий під час представлення в.о. голови правління ПАТ «ДПЗКУ».

У свою чергу, Олександр Григорович подякував за довіру і запевнив, що докладе максимальних зусиль для виконання завдань, що стоять сьогодні перед корпорацією.

«Всі повинні розуміти, що наразі ДПЗКУ – це  компанія, яка виконує усі свої зобов’язання. І зміна керівництва жодним чином не впливає на цей факт. Корпорація була і залишиться стабільним партнером для всіх своїх клієнтів», - підкреслив  Олександр Григорович.

За словами нового очільника корпорації, роботу ДПЗКУ і надалі буде спрямовано на підвищення ефективності діяльності та стратегічний розвиток.

 

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»