ДПЗКУ розширює портфель контрагентів – імпортерів українського зерна

6.10.2016
ДПЗКУ розширює портфель контрагентів – імпортерів українського зерна

За минулий маркетинговий рік Державна продовольчо-зернова корпорація України відправила на експорт близько 3,1 млн тонн українського зерна і стала найбільшим вітчизняним експортером збіжжя. Про це в інтерв’ю виданню Delo.UA    розповів в.о. голови правління ДПЗКУ Борис Приходько.

«Зараз в нашому портфелі понад 30 великих покупців, які достатньо відомі на світовому ринку. Працюємо ми і з локальними торгівельними домами, що мають конкурентні переваги на певних ринках. При цьому ми не працюємо з офшорними компаніями», - наголосив Борис Приходько.

За його словами, з 2015 року по жодному з контрактів у корпорації не було дефолту та претензій з боку покупців. По всіх контрактах  надходила валютна виручка. Відповідно до аудиторського висновку ТОВ «БДО», операційний прибуток за 2015 рік був позитивним та склав 612 млн грн.

«Цей бізнес надчутливий до невиконання взятих зобов’язань. Дуже важко завоювати довіру покупця, особливо в ситуації, коли ціни падають і покупець диктує свої умови. Наразі я можу сміливо заявити, що всі учасники ринку сьогодні сприймають ДПЗКУ як надійного постачальника», - підкреслив очільник корпорації.

Як повідомлялось раніше, корпорація відвантажує збіжжя до таких країн, як: Іспанія, Саудівська Аравія, Єгипет, Китай, Таїланд, Туреччина, ОАЕ тощо. У минулому сезоні портфель контрагентів корпорації суттєво розширився. Сьогодні ДПЗКУ співпрацює з першокласними компаніями зі світовим ім’ям, серед яких – Nidera BV, Ameroрa AG, Soufflet, Louis Dreyfus, Daewoo, AL-Ghurair Resources та інші.

 

Прес-служба ПАТ "ДПЗКУ"