ДПЗКУ наростила експорт борошна у 2,5 рази

5.10.2016
ДПЗКУ наростила експорт борошна у 2,5 рази

Загальна частка Державної продовольчо-зернової корпорації України в експорті борошномельної продукції зросла до 11,6% за 2015-2016 маркетинговий рік. Фактично, експорт борошна збільшився у 2,5 рази. Про це в інтерв’ю виданню Delo.UA   розповів в.о. голови правління ДПЗКУ Борис Приходько.

«Завдання №1 для нас – забезпечити ліквідність попиту на борошно українського виробництва. Сьогодні ми вже відвантажуємо борошно до країн Північної Африки, Анголи, Лівану. Експортуємо також до ОАЕ, Індонезії, Кореї, Домініканської Республіки та Венесуели. В той же час ми продовжуємо «пробивати» нові ринки та нарощувати експорт», - розповів Борис Приходько.

За його словами, корпорація продає борошно і на внутрішньому ринку – протягом минулого маркетингового року  було відвантажено близько 59 тисяч тонн.

«Наші клієнти в Україні – це промислові підприємства – виробники хліба. Загалом, це локальні покупці в регіонах, де ми маємо млини – Сумській, Тернопільській, Львівській та Київській областях», - зазначив очільник корпорації.

Як повідомлялось раніше, за результатами 2015/16 МР частка ДПЗКУ у виробництві борошна в Україні склала 13%. На даний час корпорація займає друге місце за обсягами виробництва серед українських борошномельних підприємств. Окрім того, за результатами липня-серпня 2016/17 маркетингового року, ДПЗКУ посіла перше місце за експортом борошна з України. 

Прес-служба ПАТ ДПЗКУ