На засіданні Ради директорів підвели підсумки заготівлі ранніх зернових

21.09.2016
На засіданні Ради директорів підвели підсумки заготівлі ранніх зернових

Минулого тижня відбулось чергове виїзне засідання Ради директорів. Цього разу зібрання пройшло на  філії ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» - Богданівецькому комбінаті хлібопродуктів. Про це повідомив заступник голови правління, голова Ради директорів Олександр Григорович.

Під час засідання було підведено підсумки заготівлі ранніх зернових у маркетинговому сезоні 2016/17 та відзначено найуспішніші філії. Кубок лідера  за обсягами заготівлі отримав Білоколодязький елеватор, який прийняв на зберігання 90 тис. тонн збіжжя. Високі результати роботи  також продемонстрували Савинський елеватор, обсяг заготівлі якого склав 84 тис. тонн, та Легендарненський елеватор з обсягом заготівлі  77 тис. тонн. Всього підприємствами корпорації було прийнято на зберігання 1,020  млн тонн збіжжя. За успішне виконання плану із заготівлі зернових директорів лідируючих філій було нагороджено грамотами та подяками, зокрема кубок та диплом отримав директор Білоколодязького елеватору Олександр Уханьов, грамоти за високі результати роботи відповідно було вручено директору Савинського елеватору Ірині Пазій та директору Легендарненського елеватору Володимиру Ієвлєву. 

«Ми заохочуємо у такий спосіб керівників наших підприємств аби вони не просто виконували планові обсяги, а  досягали більш високих результатів роботи. Просто стабільно працювати сьогодні недостатньо, ми маємо докласти всіх зусиль для оптимізації бізнес-процесів та підвищення ефективності діяльності кожного виробничого підрозділу», - зазначив Олександр Григорович.

За його словами,  враховуючи стратегічні цілі корпорації, на засіданні Ради директорів значну увагу було приділено саме питанню покращення політики управління на філіях ДПЗКУ з метою збільшення їх прибутковості, а також посиленню персональної відповідальності керівників. 

Як повідомлялось раніше, Раду директорів як постійно діючий консультативно-дорадчий орган було створено наприкінці січня 2016 року з  метою підвищення ефективності управління діяльності філій корпорації та забезпечення їх чіткої координації. До складу Ради увійшли директори 11-ти найуспішніших за результатами діяльності  у 2015 році підприємств ДПЗКУ.

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»