«АГРО-2013» - новітні технології та інноваційні проекти сільгоспвиробництва

22.05.2013
 «АГРО-2013» -  новітні технології та інноваційні проекти сільгоспвиробництва

22 травня 2013 розпочала свою роботу XXV Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2013». Цей масштабний захід  є найбільшою загальнодержавною подією в агропромисловому комплексі.  У цьогорічній ювілейній виставці беруть участь 1224 учасники із 17 країн світу.

Урочисте відкриття Міжнародної агропромислової виставки «АГРО-2013» відбулося за участі Президента України Віктора Януковича. У своєму вітальному слові Президент України підкреслив, що на даному етапі актуальним залишається питання передбачуваності аграрної політики, особливо в частині надання державної фінансової підтримки. На переконання Глави держави, за останні роки Україна довела, що є одним із потужних гравців на світовому ринку продовольства. «Стабільно наша держава займає одні з лідируючих позицій на світовому ринку зерна. Кожна одинадцята його тонна, що продавалась на світовому ринку минулого року, була вітчизняного виробництва. Нам належить біля 9% у світовій торгівлі зерновими», - сказав Віктор Янукович. Після відкриття виставки відбувся короткий прес-брифінг Міністра аграрної політики та продовольства України Миколи Присяжнюка.

У рамках «АГРО-2013» відбувається ціла низка спеціалізованих виставок: Спеціалізована виставка сільськогосподарських тварин, ветеринарії та товарів для тваринництва Animal’EX 2013, Х Національна виставка конярства та кінного спорту «Екосвіт 2013», Спеціалізована виставка рибного господарства та рибальства – «FishExpo», Спеціалізована виставка сільгосптехніки,  обладнання та запасних частин; зрошувального обладнання; засобів механізації сільгоспвиробництв; продовольчого машинобудування; обладнання для тваринництва та птахівництва; кормовиробництва «ЕкспоАгроТех 2013».

Одним із ключових заходів виставки став Міжнародний форум «Світовий зерновий ринок – тенденції, ризики, ініціативи», у якому взяли участь Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк, міністри сільського господарства та їх заступники з Чехії, Литви, Польщі, представники організації ООН з питань продовольства й сільського господарства (ФАО), а також представники громадських організацій агропромислового комплексу. Під час форуму обговорювалися питання глобальної продовольчої безпеки та шляхи упередження ризиків, перспективи співробітництва в зерновій сфері, питання важливості зернового ринку для розвитку продовольчого сектору, а також забезпечення прозорості світового ринку зерна, посилення координації дій у межах глобальної системи моніторингу аграрних ринків.

Серед багатьох учасників «АГРО-2013» ПАТ «ДПЗКУ», як однин із провідних гравців на вітчизняному ринку зберігання та переробки зернових, представляє демонстраційний зразки продукції своїх філій, а саме: 7 сортів пшеничного та житнього борошна, їхні суміші; 5 видів круп; 5 видів пластівців; мюслі, комбікорми. Серед інших свою продукцію презентують такі флагмани як Ізюмський комбінат хлібопродуктів, який спеціалізується на виготовленні комбікорму для всіх видів тварин, а також Новоукраїнський комбінат хлібопродуктів, що випускає широкий асортимент пластівців, мюслів, вівсяну та гречану муку.

Корпорація представляє також продукцію філій, які спеціалізуються на переробці зернових у борошно. Один із них - Кролевецький комбінат хлібопродуктів, на сьогодні відноситься до лідерів із  виробництву якісної муки.

Також, на своїй виставковій експозиції ДПЗКУ презентує аграріям власну програму форвардних закупівель, яка дає змогу аграріям на вигідних умовах, авансом залучити дешеві фінансові ресурси для вирощування зернових, а також забезпечити їх гарантований збут за ринковими цінами. 

Варто зазначити, що ПАТ «ДПЗКУ» створена на базі 44 філій, до яких входять 24 лінійні елеватори, 2 портові елеватори та 18 комбінатів хлібопродуктів. Кожен відвідувач може ознайомитися з напрямками діяльності філій – закупівля, зберігання, торгівля, переробка, перевалка, експорт, які демонструють масштабність та якість надання комплексних послуг українським аграріям.