ОЗТ оптимізує витрати на завантаження суден

15.09.2016
ОЗТ оптимізує витрати на завантаження суден

Відтепер на філії ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» Одеський зерновий термінал судна класу Panamax завантажуватимуться біля причалу збільшеним на 10 тис. тонн обсягом зернових. Про це повідомив директор підприємства Олександр Одольський.

«Завдяки цьому вдалось значно скоротити витрати на рейдове довантаження, для якого використовуються плавкрани та малотоннажні судна, та відповідно, наростити інтенсивність обробки кожного судна», - пояснив він.

Олександр Одольський зазначив, що ДПЗКУ має можливість навантаження крупнотоннажних партій зернових для відправки на дальні відстані.

«Завдяки активності та ефективній співпраці команди ДПЗКУ та ОЗТ  сьогодні ми отримуємо кращі результати у завантаженні великотоннажних суден, що дозволяє нам не тільки бути лідером в експорті зернових, а й оптимізувати витрати», - підкреслив директор філії.

Як повідомлялось раніше, в поточному році Одеський зерновий термінал встановив свій особистий рекорд - вперше за всю історію свого існування перевалив 1,5 млн тонн зернових, збільшивши свою оборотність більше ніж в 1,5 рази. 

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»