ДПЗКУ увійшла до ТОП-500 найбільших компаній Європи

12.09.2016
ДПЗКУ увійшла до ТОП-500 найбільших компаній Європи

ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» за результатами фінансового 2015 року увійшла до ТОП-500 найбільших компаній Східної та Центральної Європи. Про це йдеться в рейтингу міжнародної аудиторсько-консалтингової компанії «Deloitte».

Цьогоріч список поповнився 29-ма українськими компаніями та 2-ма банками. Серед агрокомпаній вперше за історію свого існування з'явилась і ДПЗКУ, яка за 2015 рік збільшила дохід на 15,5%. При чому, як зазначено в рейтингу, окрім ДПЗКУ, лише двом українським агрокомпаніям вдалось продемонструвати зростання виручки у минулому році.

Як повідомлялося раніше, в.о. голови правління ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» Борис Приходько увійшов до 50-ки найкращих  ТОП-менеджерів України, за результатами всеукраїнського рейтингу, який проводився порталом Delo.UA. Очільник держкорпорації зазначив, що 2015 рік став показовим з точки зору позитивної динаміки основних індикаторів діяльності ПАТ "ДПЗКУ", впровадження й оптимізації бізнес-процесів всередині компанії, а також вагомого збільшення експорту зерна та борошномельної продукції.  Окрім того, з 2015 року ДПЗКУ не укладає жодних контрактів з офшорними компаніями, а тому будь-яка дебіторська заборгованість  за зовнішньоекономічними контрактами відсутня. 

Довідка:

Deloitte публікує Рейтинг топ-500 компаній Центральної та Східної Європи дев'ятий рік поспіль. Дослідження проводиться в 18 країнах Центральної Європи і в Україні серед 500 компаній, 50 банків і 50 страхових компаній. Рейтинг складався на основі даних про доходи компаній за 2015 фінансовий рік.

Прес-служба ПАТ "ДПЗКУ"