ПАТ «ДПЗКУ» візьме участь у XXV Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-2013»

20.05.2013

22-24 травня 2013 року публічне акціонерне товариство «Державна продовольчо-зернова корпорація України» візьме участь у найбільшому загальнодержавному заході сільськогосподарської галузі –  XXV Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-2013» -, яка працюватиме на території Національного комплексу «Експоцентр України» (ВДНГ) (пр-т Академіка Глушкова, 1).

В урочистій церемонії відкриття виставки візьмуть участь заступник голови правління ПАТ «ДПЗКУ» Сергій Капузо та радник голови правління Петро Гоголь.

Учасники і гості виставки матимуть можливість ознайомитися з широким асортиментом готової продукції філій корпорації (борошно, крупи, пластівці, мюслі, комбікорми), отримати інформацію про надання ПАТ «ДПЗКУ» цілого комплексу послуг у сфері зберігання і перевалки зернових, а також про умови співпраці та підтримки аграріїв через здійснювану корпорацією програму форвардних закупівель.

Запрошуємо учасників виставки та представників ЗМІ відвідати експозицію ПАТ «ДПЗКУ» (павільйон №1, сектор 06), ознайомитися зі зразками продукції, презентаційними та інформаційними матеріалами,  поспілкуватися з фахівцями корпорації.