На Черняхівському елеваторі відбуласа виїзна нарада з директорами переробних філій ДПЗКУ

26.08.2016
На Черняхівському елеваторі відбуласа виїзна нарада з директорами переробних філій ДПЗКУ

25 серпня 2016 року на філії ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» Черняхівський елеватор відбулася виїзна нарада директорів переробних філій корпорації.

На порядку денному цієї наради були розглянуті важливі питання впровадження плану капітальних інвестицій на переробних філіях, завантаження підприємств зерном нового врожаю, виконання плану заготівлі зернової сировини та плану реалізації готової продукції.

«Виконання плану капітальних інвестицій та завантаження потужностей переробних філій корпорації, неодмінно приведуть до збільшення прибутку, створення додаткових робочих місць та зростання надходжень до бюджету», - зазначив директор департаменту елеваторної та переробної діяльності Андрій Задирака.

За його словами, в межах виконання плану капітальних інвестицій на переробних філіях проводиться наступне:

  • відновлення приймання та відвантаження готової продукції залізничним транспортом на Черняхівському елеваторі, що дозволяє експортувати продукцію підприємства;
  • здійснюється робота по встановленню ліній грануляції висівок на Черняхівському елеваторі та Одеському КХП;
  • здійснюється переведення Кролевецького КХП на енергозабезпечення по 1-й категорії споживання;
  • закуплене та впроваджується в роботу сучасне лабораторне обладнання.

В рамках обговорення питання щодо виконання плану заготівлі та плану реалізації продукції, була розглянута можливість самостійної закупівлі директорами зернової сировини та право часткової реалізації продуктів його переробки на внутрішньому ринку. «Керівники філій безпосередньо зацікавлені в закупівлі зерна для переробки та реалізації власної продукції на внутрішньому ринку з метою збільшення завантаження обсягів промислових потужностей», - зазначив заступник директора департаменту маркетингу та реалізації готової продукції Роман Романченко.

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»