У ДПЗКУ пройшло виїзне засідання Ради директорів

16.08.2016
У ДПЗКУ пройшло виїзне засідання Ради директорів

10 серпня 2016 року на філії ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» Ізюмський КХП відбулось сьоме засідання Ради директорів корпорації. Про це повідомив заступник голови правління, голова Ради директорів – Олександр Григорович.

У своєму вступному слові Олександр Григорович відмітив важливість ефективної комунікації директора кожної філії ДПЗКУ в роботі з центральним офісом, регіональними менеджерами із закупівель, сільгоспвиробниками та зернотрейдерами.

Зокрема, під час наради були розглянуті такі питання:

- підведення підсумків виконання плану заготівлі зернових за липень 2016 року;

- освоєння плану капітальних інвестицій;

- матеріально-технічне забезпечення підприємств;

- реалізація програми закупівель у 2016/2017 МР;

- підвищення персональної відповідальності директорів філій за виконання виробничих завдань;

- впровадження системи ISO на портових терміналах і переробних підприємствах ДПЗКУ.

Окрім того, в рамках виїзного засідання представники Ради директорів керівництвом корпорації було відвідано й інші  філії корпорації: Білокодязькоий елеватор, Харківський КХП №2, Сахновщинський елеватор, Савинський елеватор, Лубенський НОЗ, а також Легендарненський, Роївський, Кальчицький, Партизанский та Братолюбівський елеватори.

Як повідомлялось раніше, Раду директорів як постійно діючий консультативно-дорадчий орган було створено наприкінці січня 2016 року з  метою підвищення ефективності управління діяльності філій ДПЗКУ та забезпечення їх чіткої координації. До складу Ради увійшли директори 11-ти найуспішніших за результатами діяльності  у 2015 році підприємств корпорації, директор департаменту елеваторної та переробної діяльності Андрій Задирака.

Прес-служба ПАТ "ДПЗКУ"