У ДПЗКУ проводять наради з використанням сучасних технологій

2.08.2016
У ДПЗКУ проводять наради з використанням сучасних технологій

З метою активізації роботи філій  у ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» запроваджено проведення селекторних нарад в режимі он-лайн. Про це повідомив заступник голови правління корпорації Олександр Григорович.

«Наразі щотижнева селекторна нарада проводиться спільно із керівниками філій, менеджерами по закупівлі, начальниками регіональних управлінь і керівниками департаментів центрального офісу з використанням сервісу проведення web-конференцій, який дає можливість усім учасникам спілкуватись та обмінюватись інформацією з будь-якого місця, використовуючи комп’ютер чи мобільні пристрої»,  - зазначив він.

За словами Олександра Григоровича, цей он-лайн захід спрямований на посилення контролю надходження зерна на підприємства ДПЗКУ, а також виробничої, технологічної та фінансової діяльності філій.

Він підкреслив, що всі 55 філій можуть користуватися даною системою. Обов’язковою умовою є лише наявність підключення до мережі Інтернет. Це дає змогу здійснювати оперативний обмін інформацією та швидше вирішувати поточні виробничі питання. 

Прес-служба ПАТ "ДПЗКУ"