ДПЗКУ розпочала закупівельну програму під заставу зерна

26.07.2016
ДПЗКУ розпочала закупівельну програму під заставу зерна

ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» розпочала програму закупівель зерна за подвійними складськими свідоцтвами. Про це повідомив директор департаменту закупівель Дмитро Єрмоленко.

«Ми готові проавансувати сільгоспвиробників на суму близько 70% від діючої закупівельної ціни на філії ДПЗКУ під заставу зерна за подвійним складським свідоцтвом, яке зберігається на відповідній філії», - підкреслив він.

Дмитро Єрмоленко відмітив,  що  оформлення подвійного складського свідоцтва на зерно та договору застави здійснюється протягом 3-х робочих днів після укладення договору поставки збіжжя. Термін поставки зернових складає 60 календарних днів з моменту укладення договору. Балансовий платіж здійснюється після поставки збіжжя та остаточного переоформлення зерна на ДПЗКУ за ціною, яку буде встановлено на момент післяоплати.

Як було повідомлено, закупівлі зерна за подвійними складськими свідоцтвами проводитимуться в два етапи. Протягом першого етапу сільгоспвиробнику необхідно подати до регіональних відділень ДПЗКУ заявку на реалізацію зерна, сформувати необхідний пакет документів, укласти договір поставки, оформити подвійне складське свідоцтво та підписати договір застави. Після цього заставне свідоцтво вноситься до реєстру складських документів  та здійснюється попередня оплата (70% вартості зерна). Другий етап програми передбачає приймання та оформлення зобов’язань аграрія, переоформлення зерна за заставним свідоцтвом на ДПЗКУ та здійснення остаточного розрахунку із постачальником.

Перелік необхідних документів для участі у цій закупівельній програмі можна переглянути тут.

Прес-служба ПАТ "ДПЗКУ"