Керівництво ДПЗКУ обговорило питання співпраці з новим Послом КНР в Україні

20.07.2016
Керівництво ДПЗКУ обговорило питання співпраці з новим Послом КНР в Україні

Керівництво ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України», зокрема,  в.о. голови правління Борис Приходько та заступник голови правління Сергій Капузо провели зустріч із новопризначеним Надзвичайним та Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні паном Ду Веєм.

У ході конструктивної та ділової розмови було обговорено широкий спектр питань, у першу чергу – участь ДПЗКУ в реалізації масштабного спільного проекту постачань українських зернових до Китаю і третіх країн. Також сторони обговорили стан виконання Генерального договору між ДПЗКУ і Китайською національною корпорацією машинної промисловості та генеральних підрядів (ССЕС), подальші плани української зернової корпорації та перспективи нарощування обсягів поставок і розширення напрямків співробітництва тощо.

Надзвичайний та Повноважний Посол Китайської Народної Республіки в Україні пан Ду Вей підкреслив, що китайський уряд приділяє значну увагу співпраці з нашою країною у аграрній сфері, особливо реалізації «зернового проекту» як флагмана такого співробітництва. Пан Ду Вей запропонував використовувати Посольство як майданчик для обговорення актуальних питань співпраці, у тому числі в рамках зазначеного проекту.

Також було досягнуто домовленості про подальші регулярні контакти української держкорпорації та Посольства КНР в Україні у питаннях налагодження та подальшого розвитку взаємовигідного співробітництва з китайськими партнерами у сфері торгівлі зерновими та продуктами їх переробки.

Прес-служба ПАТ "ДПЗКУ"