Борис Приходько увійшов до 50-ки найкращих топ-менеджерів України

14.07.2016
Борис Приходько увійшов до 50-ки найкращих топ-менеджерів України

В.о. голови правління ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» Борис Приходько увійшов до всеукраїнського рейтингу «ТОП-100. Найкращі топ-менеджери України», який проводився порталом Delo.UA.

Список топ-сотні найбільших компаній був опублікований для голосування на порталі 31 травня, а до 13 червня всі бажаючі могли додати до списку "зовнішню" кандидатуру.

Визначені номінанти рейтингу оцінювалися за трьома основними показниками: результати голосування на сайті видання (з вагою 25%), результати експертного опитування (25%) та фінансові показники (50%).

За результатами рейтингу, в.о. голови правління ПАТ "ДПЗКУ"  Борис Приходько посів 45 місце.

Очільник держкорпорації зазначив, що 2015 рік став показовим з точки зору позитивної динаміки основних індикаторів діяльності ПАТ "ДПЗКУ", впровадження й оптимізації бізнес-процесів всередині компанії, а також вагомого збільшення експорту зерна та борошномельної продукції. 

Як повідомлялось раніше, з 2015 року ДПЗКУ не укладає жодних контрактів з офшорними компаніями, а тому будь-яка дебіторська заборгованість відсутня.

Також керівництво корпорації залучає з ринку компетентних фахівців, які націлені на максимально якісне та відповідальне виконання своїх функцій.

Прес-служба ПАТ "ДПЗКУ"