У ДПЗКУ підвели підсумки 2015/16 МР

5.07.2016
У ДПЗКУ підвели підсумки 2015/16 МР

Минулого тижня у ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» відбулось виїзне розширене засідання керівників виробничих підрозділів та регіональних менеджерів по закупівлі, в рамках якого було підведено підсумки діяльності за 2015-2016 маркетинговий рік та визначено плани подальшого розвитку.  

У заході також взяли участь в.о. голови правління ПАТ «ДПЗКУ» Борис Приходько, заступники голови правління Олександр Григорович та Андрій Репко. 

Керівництвом корпорації були презентовані основні показники діяльності компанії за звітній маркетинговий рік, представлені корпоративні цінності та принципи роботи, а також озвучені бізнес-цілі на новий маркетинговий сезон.

«Цей маркетинговий рік став показовим з точки зору позитивної динаміки основних індикаторів діяльності, впровадження та оптимізації бізнес-процесів всередині компанії. Нам вдалось збільшити не тільки експорт зернових, а й суттєво наростити експорт борошномельної продукції», - розповів учасникам заходу Борис Приходько.

За його словами, у 2015/16 МР корпорація експортувала 3,071 млн тонн збіжжя. Окрім того, було відвантажено на експорт близько 40 тис. тонн борошна, що більше ніж у 1,5 рази перевищує аналогічний показник 2014/15 МР.  Вперше за історію корпорації були відправлені 2 суднові партії борошномельної продукції загальним обсягом 10 тис. тонн.

Як зазначив Борис Приходько, портові елеватори корпорації також показали високі результати роботи. Так, за 2015/16 МР обсяг перевалки збіжжя зріс на 67% у порівнянні з попереднім сезоном та склав 2 327 млн. тонн. 

Під час заходу за підсумками діяльності у 2015/16 маркетинговому році керівництвом корпорації було відзначено найкращі філії. Кубок за найкращі виробничі досягнення отримала директор Савинського елеватору Ірина Пазій, а за кращий фінансовий результат було нагороджено Олександра Одольського, директора Одеського зернового терміналу. Також дипломом за виробничі досягнення у переробній діяльності було відзначено директора Кролевецького КХП  Геннадія Гордієнко, а директор Ізюмського КХП Вісхан Ісламов отримав нагороду за кращі фінансові показники серед переробних підприємств корпорації.  

Окрім того, з метою підготовки та активної роботи у новому маркетинговому сезоні для учасників заходу було організовано навчання з актуальних питань у виробничій діяльності та розбудови ефективної системи закупівель.  

Прес-служба ПАТ "ДПЗКУ"