ДПЗКУ взяла участь у Харбінському ярмарку

20.06.2016
ДПЗКУ взяла участь у Харбінському ярмарку

Минулого тижня делегація ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» відвідала Китайську Народну Республіку (м. Харбін) та представила корпорацію у низці важливих бізнес-заходів. Про це повідомив заступник директора департаменту міжнародного співробітництва та комунікацій Володимир Мельник.

За його словами, на запрошення Посольства України у Китайській Народній Республіці з 15 по 19  червня 2016 року представники ДПЗКУ взяли участь у 27-ому Харбінському міжнародному торговельно-економічному ярмарку, який входить до десятки найпотужніших щорічних виставкових заходів Китаю. Основним акцентом заходу стало співробітництво з країнами-учасниками китайського міжнародного проекту «Один пояс, один шлях», серед яких є й Україна.

В рамках української експозиції було представлено готову продукцію, яку виробляють переробні філії ДПЗКУ, а саме: борошно, мюслі, комбікорми та висівки.

«В ярмарку взяли участь понад 40 делегацій з різних країн світу, тож ми отримали можливість презентувати свій потенціал не тільки представникам китайських бізнес-кіл, а й іншим «гравцям» ринку Східної Азії», - зазначив Володимир Мельник.

Окрім виставкових подій, 17 червня в рамках Харбінського ярмарку відбувся День України, під час якого було проведено Першу Харбінську українсько-китайську конференцію з економічного та науково-технічного співробітництва. Разом з керівниками провінції Хейлунцзян, Харківської, Сумської та Львівської ОДА участь у конференції взяли і представники ДПЗКУ.

Під час свого виступу в рамках конференції Володимир Мельник презентував можливості корпорації та розповів про основні плани щодо розвитку міжнародного співробітництва.

«Сьогодні ДПЗКУ – лідер з експорту українських зернових та наразі обіймає друге місце за експортом українського борошна. Ми вже співпрацюємо з першокласними компаніями на світовому ринку зернових та маємо амбіційні плани щодо нарощування експорту готової продукції.  Тож готові виступити надійним постачальником української продукції на ринки Східної Азії та запрошуємо усі зацікавлені компанії до плідної співпраці», - наголосив Володимир Мельник.

Прес-служба ПАТ "ДПЗКУ"