У ДПЗКУ проведуть оцінку активів

15.06.2016
У ДПЗКУ проведуть оцінку активів

У ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація» вперше за 5 років буде проведено незалежну оцінку активів. Про це повідомила директор фінансового департаменту корпорації Тетяна Пащук. 

За її словами, відповідно до висновків ТОВ «БДО», зроблених за результатами аудиторської перевірки діяльності за 2015 рік, переоцінку активів необхідно проводити із достатньою регулярністю таким чином, щоб балансова вартість основних засобів станом на звітну дату суттєво не відрізнялась від їхньої справедливої вартості.

«Останню переоцінку активів ДПЗКУ було проведено ще у 2011 році. Безумовно, за 5 років діяльності в корпорації відбулись істотні економічні зміни, а це є показником потенційно суттєвих змін у справедливій вартості основних засобів», - розповіла директор фінансового департаменту.

 З метою усунення недоліків у фінансовій звітності та відображення реальної вартості чистих активів ПАТ «ДПЗКУ», в електронній системі публічних закупівель «ProZorro» було проведено відкриті торги на предмет надання послуг з проведення незалежної оцінки та визначення ринкової вартості активів корпорації.

«Переможцем процедури публічних закупівель стала «Консалтингова компанія «Увекон», яку за результатами конкурсу було також узгоджено та затверджено Наглядовою радою Товариства. Незалежну оцінку майна буде проведено станом на 30 вересня 2016 року», - зазначила Тетяна Пащук.

Нагадаємо, ДПЗКУ створена урядом України в серпні 2010 року. До її складу входить розгалужена мережа філій - лінійні та портові елеватори, млини, комбікормові та круп'яні заводи. Сумарно 53 підрозділи-філії ДПЗКУ можуть зберігати 3,75 млн тонн зернових, зокрема сумарні потужності для перевалки на експорт Одеського та Миколаївського портів становлять близько 2,5 млн тонн зернових вантажів на рік, а виробничі потужності переробних підприємств складають близько 550 тис. тонн.

Прес-служба ПАТ "ДПЗКУ"