ДПЗКУ презентує свої можливості на АГРО-2016

8.06.2016
ДПЗКУ презентує свої можливості на АГРО-2016

8 червня 2016 року розпочала свою роботу XXVIII Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2016». Цей масштабний захід є найбільшою загальнодержавною подією в агропромисловому комплексі України. У цьогорічній виставці беруть участь більш ніж 1200 учасників із 15 країн світу.

У відкритті АГРО-2016 взяв участь прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Він запевнив, що питання розвитку аграрного сектору є одним з найважливіших пріоритетів роботи Уряду. З вітальним словом до учасників виставки звернувся і міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий.

ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» також взяла участь у цій масштабній виставковій події. Стенд корпорації знаходиться у центральному павільйоні, де проходять основні тематичні конференції АГРО-2016. 

Варто зазначити, що прем’єр-міністр та міністр аграрної політики і продовольства України по завершенні церемонії урочистого відкриття відвідали експозицію ПАТ "ДПЗКУ". 

В.о. голови правління корпорації Борис Приходько відзвітував високопосадовцям про результати діяльності корпорації та наголосив, що на сьогодні ДПЗКУ є лідером експорту зернових з України. Частка корпорації у загальному експорті українського збіжжя дорівнює майже 8%. Окрім того, керівник корпорації обговорив з почесними гостями експозиції подальшу діяльність та можливості нарощування експортного потенціалу.

«Цьогоріч ми приділяємо значну увагу експорту нашої борошномельної продукції до країн Північної Африки», - поінформував Борис Приходько.

За його словами, корпорація наразі займає друге місце за виробництвом борошна в Україні та у наступному маркетинговому році планує збільшити не тільки обсяги виробництва, а й експорт борошномельної продукції - до 50 тис. тонн. 

"Сьогодні ДПЗКУ як державний зернотрейдер є обличчям України на світовому ринку зернових", - підкреслив керівник.

На стенді корпорації представлена продукція її переробних підприємств: борошно, виготовлене на Кролевецькому, Кременчуцькому, Криворізькому, Львівському та Тернопільському комбінатах хлібопродуктів і Черняхівському елеваторі,  пластівці Новоукраїнського КХП та комбікорми, які виробляє філія Ізюмський комбінат. Окрім того, відвідувачі мають можливість ознайомитись з інформацією щодо елеваторних та переробних потужностей компанії, а також із особливостями закупівельної  діяльності держкорпорації.  

Прес-служба ПАТ "ДПЗКУ"