У ПАТ «ДПЗКУ» відбувся семінар для керівників лабораторій

8.06.2016
У ПАТ «ДПЗКУ» відбувся семінар для керівників лабораторій

07-08 червня 2016 року в рамках програми розвитку персоналу у ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» було проведено навчальний семінар для керівників виробничо-технічних лабораторій філій корпорації. Про це повідомив директор адміністративного департаменту ПАТ «ДПЗКУ» Андрій Видай.

За його словами, під час освітнього заходу начальники лабораторій отримали навички належного визначення якості зернових та олійних культур, розглянули актуальні питання лабораторного контролю та основні «вразливі» показники якості.

Для професійного викладення матеріалу було запрошено провідного фахівця в сфері лабораторного оцінювання якості зерна, начальника відділу фізико-хімічних лабораторних досліджень ДП «Державний центр сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції» Наталію Лапай. По завершенні заходу всі учасники отримали кваліфікаційні сертифікати.

«Працівники лабораторій – це, по суті, перша ланка, з якою зустрічається наш поклажодавець при передачі зерна на зберігання. І від того, наскільки прозоро та якісно спрацьовують вони, залежить подальша робота та репутація як відповідної філії, так і корпорації в цілому. Тому для нас вкрай важливим є забезпечення їх високої кваліфікації та опанування необхідних в роботі механізмів оцінки якості зерна», - зазначив директор адміністративного департаменту.

Як повідомлялось раніше, з метою підвищення конкурентоспроможності ДПЗКУ з початку 2016 року в корпорації запущено проект з розвитку персоналу, в рамках якого проходить навчання працівників всіх рівнів та впроваджуються найбільш успішні концепції управління підприємством.

Прес-служба ПАТ "ДПЗКУ"