У ДПЗКУ опікуються професійним розвитком персоналу

25.05.2016
У ДПЗКУ опікуються професійним розвитком персоналу

24-25 травня у ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» пройшов освітній семінар на тему «Корпоративні фінанси та управління змінами», організований спеціально для керівників філій корпорації. Навчання проводили викладачі Київської школи економіки (KSE). Про це повідомив директор адміністративного департаменту Андрій Видай.

 

«Ми продовжуємо реалізацію проекту з розвитку персоналу, в рамках якого проходить навчання працівників та впроваджуються найбільш успішні концепції управління підприємством – менеджменту, орієнтованого на вартість (value based management) та управління на підставі ключових показників ефективності (key performance indicators)», - зазначив директор адміністративного департаменту.

За його словами, освітній семінар для керівників філій мав за мету підвищити їх кваліфікацію, ознайомити з особливостями підготовки бюджетів  філій, вдосконалення роботи підприємств, створенням інвестиційних проектів з їх модернізації тощо. 
«Нам сьогодні доводиться працювати у вкрай динамічному середовищі. В таких умовах важливо мати професійну та злагоджену команду, здатну провадити ефективну діяльність. І подібні тренінги допомагають нам у забезпеченні безперервного професійного розвитку», - підкреслив Андрій Видай. 

Як повідомлялось раніше, ДПЗКУ реалізовує проект розвитку персоналу спільно з Київською школою економіки (KSE). Основоположним кроком на шляху впровадження проекту стало проведення у березні цього року професором Київської школи економіки (KSE) Михайлом Колісником триденного семінару «Стратегічні фінанси: стратегічне фінансове планування, управлінський облік і побудова системи КРІ» для менеджменту компанії. 

Прес-служба ПАТ "ДПЗКУ"