ДПЗКУ організує навчання для керівників філій

22.05.2016
ДПЗКУ організує навчання для керівників філій

З 24 по 25 травня в стінах ПАТ «ДПЗКУ» проходитиме навчальний семінар для керівників філій. Про це повідомив в.о голови правління корпорації Борис Приходько.

За його словами, навчання проводитиметься фахівцями Київської школи економіки (KSE), з якою вже співпрацювала корпорація. Цей проект має за мету підвищити кваліфікацію директорів підприємств, ознайомити їх з аргументованою підготовкою бюджетів філій та особливостями створення інвестиційних проектів з модернізації та вдосконалення роботи підприємства.

«Головною метою діяльності будь-якої компанії є добробут акціонерів, а коли акціонер – держава, відповідальність компанії лише зростає. Стратегічне бачення, перехід на якісне корпоративне управління, розвиток персоналу та вдосконалення процесів у всіх виробничих підрозділах –необхідні умови для ефективної роботи державної корпорації», - підкреслив Борис Приходько.

Як повідомлялось раніше, з метою підвищення конкурентоспроможності ДПЗКУ з початку 2016 року в корпорації запущено проект з розвитку персоналу, в рамках якого проходить навчання працівників та впроваджуються найбільш успішні концепції управління підприємством – менеджменту, орієнтованого на вартість (value based management) та управління на підставі ключових показників ефективності (key performance indicators).

Прес-служба ПАТ "ДПЗКУ"