ДПЗКУ ретельно відбирає компанії для фумігації зернових

17.05.2016
ДПЗКУ ретельно відбирає компанії для фумігації зернових

Днями у ЗМІ з’явилась інформація щодо корупційних схем на фумігацію у ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України». Жодних непрозорих схем при відборі компаній для проведення фумігації в корпорації не існує. Про це повідомила начальник відділу якісно-кількісного обліку ПАТ «ДПЗКУ» Діана Стужук.

За її словами, сьогодні на філіях ДПЗКУ в залишках знаходиться 225, 7 тис тонн зернових. Кожна філія корпорації надає заявку на проведення фумігації, після чого йде чіткий відбір підприємства, яке буде її проводити.

«Ретельно підбирається не тільки організація, а й фумігант, яким будуть опрацьовувати збіжжя. Йде чітке відслідковування і визначення ступені зараженості та виконання даних робіт. Все це оформлюється документально договором, з усіма інструкціями у додатках та всіма актами з фумігації», - підкреслила Діана Стужук.

Як повідомлялось раніше, з 2015 року у ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» з метою підвищення ефективності діяльності оптимізовано бізнес-процеси, удосконалено організаційну структуру, запроваджено прозорий механізм відбору кандидатів на посади директорів підприємств, що входять до її складу, та введено систему автоматизованого кількісно-якісного обліку.  

Прес-служба ПАТ "ДПЗКУ"