ДПЗКУ експортувала першу суднову партію борошна

9.05.2016
ДПЗКУ експортувала першу суднову партію борошна

ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» успішно виконала контракт з одним із провідних гравців зернового ринку Близького Сходу на поставку 5 тисяч тонн борошна судном до Лівії. Про це повідомив директор департаменту переробки В’ячеслав Цегельник.

«Для держкорпорації така угода – це новий досвід продажу борошна саме судновими партіями. Ми – єдині, хто уклав подібний контракт у цьому маркетинговому році», - зазначив керівник департаменту.

В’ячеслав Цегельник наголосив, що для світових покупців української борошномельної продукції виконання цього контракту стане доказом професійної роботи команди ДПЗКУ з урахуванням усіх вимог клієнта.

«Ми продовжуватимемо реалізовувати всі плани з переробки, поставлені перед компанією, та маємо намір вийти на перше місце за експортом борошна з України», - підкреслив керівник департаменту.

За його словами, корпорація постійно розширює базу своїх міжнародних покупців та покращує показники якості своєї продукції для виходу на міжнародні ринки. ДПЗКУ і надалі розширюватиме географію експорту борошна судновими партіями. 

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»