Керівництво ДПЗКУ здійснило робочий візит до Пекіну

3.05.2016
Керівництво ДПЗКУ здійснило робочий візит до Пекіну

Делегація ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» здійснила робочий візит до Китайської Народної Республіки (м. Пекін) у період з 25 до 28 квітня 2016 року. До складу української делегації увійшли: Борис Приходько – в.о. голови правління, Сергій Капузо – заступник голови правління та Володимир Мельник – заступник директора департаменту міжнародного співробітництва та комунікацій. 

У ході візиту було проведено переговори з керівництвом Китайської національної корпорації машинної промисловості та генеральних підрядів (ССЕС). Під час зустрічей сторони обговорили можливі шляхи поглиблення спільної співпраці та її успішної реалізації. Значна увага також була приділена обговоренню умов стратегічного партнерства.

Переговорному процесу з китайськими партнерами передувала зустріч з Надзвичайним та Повноважним Послом України в КНР Олегом Дьоміним, у ході якої Посла було проінформовано про стан реалізації спільного сільськогосподарського проекту між ПАТ «ДПЗКУ» та ССЕС. Було узгоджено спільну переговорну позицію. Посол України зазначив, що Посольство готове надавати всебічну підтримку для успішної реалізації україно-китайського проекту.

Крім того, 27 квітня відбулася зустріч Бориса Приходька з Міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним, який перебував у цей час з офіційним візитом у Пекіні.

 

 

Прес-служба ПАТ "ДПЗКУ"