Держава активно долучилася до фінансової допомоги аграріям через механізм форвардних закупівель

19.04.2013

На сьогодні держава продовжує фінансувати аграріїв шляхом укладання форвардних контрактів, чим займаються Аграрний фонд та ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України». Наразі Аграрний фонд вже спрямував виробникам зерна 923 мільйона гривень, а ДПЗКУ – 130 мільйонів гривень. До кінця ж весни буде виділено 4 мільярди гривень. Про це сьогодні під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді України повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

«Держава активно долучилася до фінансової допомоги аграріям через механізм форвардних закупівель Аграрного фонду та ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України». Так, на сьогодні аграрії зобов’язалися за форвардними контрактами поставити Аграрному фонду майже 1 мільйон 100 тисяч тонн зерна. Наразі виробникам вже спрямовано 923 мільйона гривень», − поінформував Микола Присяжнюк.

Міністр наголосив, що Державна продовольчо-зернова корпорація України законтрактувала понад 310 тисяч тонн зерна. І аграріям вже надійшло майже 130 мільйонів гривень.

«Ця робота триває. До кінця весни буде профінансовано 4 мільярди гривень. Крім того, у такий спосіб Державна продовольчо-зернова корпорація України виконує свої зобов’язання в межах Меморандуму про взаєморозуміння щодо співпраці в реалізації пріоритетних проектів у галузі сільського господарства», − додав Микола Присяжнюк. 

                                                                                                                                          Прес-служба Мінагрополітики