ДПЗКУ збільшить «оборотність» елеваторів

18.04.2016
ДПЗКУ збільшить «оборотність» елеваторів

«Державна продовольчо-зернова корпорація» планує збільшити пропускну здатність лінійних елеваторів в два рази. Про це в інтерв’ю Elevatorist.com розповів заступник директора департаменту елеваторної діяльності Віталій Костів.

За його словами, починаючи з цього року, у ПАТ «ДПЗКУ» планується поетапна реконструкція і модернізація елеваторних потужностей. Метою модернізації є збільшення перевалки через власні портові елеватори з 1,7 млн т/рік до 4 млн т/рік. Окрім того, заплановано збільшення пропускної здатності лінійних елеваторів вдвічі. Для цього корпорація частково замінить вагове обладнання, а також збільшить потужності сушіння шляхом заміни сушарок на більш потужні та економічні.

«Основна задача елеватора – заробляти на «оборотності», а не на зберіганні. Власне, на це й направлена модернізація. Вже в цьому році ми плануємо кожний елеватор «обернути» за його потужністю мінімум один раз», - розповів Віталій Костів.

Як зазначив заступник директора департаменту елеваторної діяльності, компанія також планує збільшити відвантаження зерна у залізничні вагони через модернізацію транспортного обладнання та закупити лабораторне обладнання для швидкого і точного визначення якості зерна. Окрема увага буде приділена реконструкції  портових елеваторів в Одесі та Миколаєві.

«Сьогодні менеджмент корпорації прагне оптимізувати роботу та підходи. Ми хочемо донести до наших поклажодавців, що корпорація готова купляти зерно 365 днів на рік!»,- підкреслив Віталій Костів.  

Прес-служба ПАТ "ДПЗКУ"