ДПЗКУ взяла участь у ІІ раунді Аграрної HR-конференції

10.04.2016
ДПЗКУ взяла участь у ІІ раунді Аграрної HR-конференції

Представники Державної продовольчо-зернової корпорації України» взяли участь у II раунді Аграрної HR-конференції, організованої ІК «ПроАгро». Захід зібрав понад 90 учасників, серед яких – директори великих аграрних компаній, HR-керівники, менеджери з підбору персоналу тощо. Спікери конференції – це практикуючі спеціалісти, які використовують увесь спектр HR-інструментів. 

"З початку березня ДПЗКУ розпочала впровадження концепції вартісно-орієнтованого управління з використанням ключових показників ефективності, тож ознайомлення з кращими практиками розробки стратегії підприємства в агросекторі та формування на її основі HR-стратегії, безумовно, є важливим для нас", - розповів директор адміністративного департаменту корпорації Андрій Видай.

За його словами, в корпорації завершена розробка ключових елементів стратегії. Наступний крок – донесення до кожного співробітника місії та цінностей компанії.

«Компанія, в якій корпоративні цінності існують лише формально, неминуче стає нежиттєздатною у довгостроковій перспективі. Тому для нас вкрай важливо, щоб цінності корпорації були розділені кожним її співробітником та впроваджувались у роботі щодня», - підкреслив Андрій Видай. 

Прес-служба ПАТ "ДПЗКУ"