ДПЗКУ розпочинає весняну форвардну програму

17.02.2020 року АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» розпочинає Весняну форвардну програму закупівлі зерна майбутнього врожаю 2020 року по наступним культурам: пшениця 2 та 3 класів; ячмінь 3 класу; кукурудза 3 класу та жито 1 та 2 класів. 

До кінця січня ДПЗКУ законтрактує 50 тис. тонн зерна майбутнього врожаю

АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» (ДПЗКУ) закінчує осінній етап Програми закупівлі зерна майбутнього врожаю на 2020 рік.

ДПЗКУ виплатила черговий транш за кредитною угодою з Ексім банком Китаю

17 січня 2020 року АТ ”Державна Продовольчо-Зернова Корпорація України" (ДПЗКУ) сплатила Ексім банку Китаю 115,9 млн. дол. США в рахунок погашення заборгованості за кредитом, зокрема, 75 млн. дол. США основного тіла кредиту та 40,9 млн. дол. США відсотків.

У ДПЗКУ відбулась зустріч з Президентом корпорації ССЕС


Керівництво Державної продовольчо - зернової корпорації України провело офіційну зустріч з Президентом китайської корпорації ССЕС пані Ян Цзін. 

ДПЗКУ ПРОДОВЖУЄ ЗАЛИШАТИСЬ НАДІЙНИМ ПАРТНЕРОМ ДЛЯ УКРАЇНСЬКОГО СІЛЬГОСПВИРОБНИКА

Державна продовольчо - зернова корпорація України має намір збільшити  закупівлю зернових безпосередньо у сільськогосподарських підприємств, надаючи пріоритет дрібним та середнім виробникам.

ДПЗКУ продовжує збільшувати показники експорту зернових

За операційними даними держкорпорації за 10 місяців 2019 року  експортовано ­­­­­2.34 млн тон зернових, реалізовано 160.04 тис тон готової продукції, а саме борошна та висівок. 

В ДПЗКУ відбулась зустріч з Міністром розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофієм Миловановим

5 листопада 2019 року відбувся робочий візит  Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофія Милованова і його заступника Тараса Висоцького до Державної продовольчо – зернової корпорації України.  Також участь у заході взяли народні депутати з аграрного комітету України. 

ІНТЕРВ'Ю ІРИНИ МАРЧЕНКО ДЛЯ LATIFUNDIST.COM

В рабочем кабинете главы компании «Государственная продовольственно-зерновая корпорация Украины» (ГПЗКУ) Ирины Марченко парочка характерных особенностей: висящее на стене за рабочим креслом огромное фото актрисы Одри Хепберн и флипчарт с описанием бизнес-структуры корпорации. Наша собеседница, улыбаясь, говорит, что портрет с любимой актрисой сопровождает ее на всех местах работы. Что же касается банального на первый взгляд описания бизнес-сегментов корпорации, то, как ни странно, оно зафиксировано на флипчарте и не стирается уже не первый месяц. Ирина говорит, что во время одного из собраний решила задать коллегам простой вопрос: «Чем занимается ГПЗКУ?» Обсуждение затянулось на часы, вариантов ответов родилось множество. По итогу остановились на не

АТ «ДЕРЖАВНА ПРОДОВОЛЬЧО-ЗЕРНОВА КОРПОРАЦІЯ УКРАЇНИ» ЗВІТУЄ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ ЗА ПЕРІОД З СІЧНЯ ПО ЖОВТЕНЬ 2019 РОКУ

АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» звітує про результати роботи за 9 місяців 2019 року. За цей період корпорація збільшила свій консолідований дохід з 7,3 млрд грн до 11,6 млрд грн, у відношенні до аналогічного періоду минулого року.